ARMANDO TAKEDA- Luksuslikud kangad ja kunstkäsitöö

Mehhikos sündinud disainer Armando Takeda.armando_takeda_813772657_867x1300 Õppinud disaini Mehhikos ja Jaapanis. Töötanud  mainekate moedisainerite all sealhulgas Alexander McQueen. Kaasaegne ja innovatiivne bränd, mida iseloomustab naiselikud siluetid kombineerituna luksuslike kangastega. Bränd, mis hoiab kunstkäsitööliste tradistioone elus. Armando Takeda teeb samuti koostööd organisatsiooniga ’Save The Children Mexico’ panustades osa müügist lastele ja nende käsitööringi arendamisele.

“Our aim is to bring the artisan’s soul into the modern world.”


armando_takeda_663995117_1300x867

 

armando33

 

TRIPPEN -the most Interesting Unique Leather Shoes on the market

Saksa kingabränd Trippen on hoopis midagi muud, mida sinu silm on harjunud nägema.  Ajastu on hetkel niivõrd õige , et hakata kompima piire väljaspool oma trippenkod2mugavustsooni. See bränd pole mitte unikaalne oma disaini ja looki’i poolest vaid on detailselt üles ehitatud nii, et oleks ergonoomiliselt mugav ja pehme toestusega jalale. Rääkimata kvaliteetsetest ja naturaalsetest materjalidest. Veidi Jaapani hõngulised oma peene disaini ja minimalistlikkuse poolest. Kui armastad artistlikkust ja moodi seda kõige õigemas tähenduses, siis peaksid sul kindlasti vähemalt ühed Trippen’i kingad kapis olema!

trippenkod

img_2654

 

 

GANOR DOMINIC-One of a kind shoe

GANOR DOMINIC- Elegantne ja arhitektuuriline jalatsidisain.

 

GD1

Valmistatud Itaalia tehases käsitööliste poolt, mida omab perekond, kes on teinud jalanõusid aastast 1968.  Nende logo sümboliseerib kahe õe duot-sihikindel brändijuhataja Katherine ja loovam pool Anna.  Anna ja Katherine isa on inspiratsiooniks brändi nime taga. Kollektsioonid on inspireeritud klassikalisest muusikast, antiiksest Kreekast, kunstist ja romantismist.

 

GD2

 

My debut collection was inspired by Ancient Greek classical sculptures,” say Anna, who has always been fascinated by classical art and started to develop this theme during her final year at London College of Fashion, allowing her to win National Footwear Design Student Of The Year 2015 award, presented to her by Jimmy Choo.

 

sc-Ganor-Domonic (1)

Thats your NEW favourite INMOST

Nüüd on moehuvilistel võimalus lähemalt tutvuda lätlaste moeloominguga. Inmost on kudumite bränd, mis pakub kõrge kvaliteediga ja mugavaid kudumeid naistele. Inmosti asutaja ja disaineri Linda Skuja loomingus on tunda puutumatust ja naiselikkust. Lihtne lõige ja vaoshoitus teevad neist ideaalsed rõivad igapäevaseks kandmiseks. Kudumite värvivalik on sealjuures malbe, mida annab sobituda paljude erinevate aksessuaaridega ja üleriietega.

 „I have researched introvercy in depth for awhile, as I’ve found a significant part of that in myself. It is about that fragile and calm side in ourselves that needs to be recognized and celebrated. Yet feeling safe and encouraged is another important aspect clothing can bring to an individual. That’s why Inmosts’ mission is to celebrate the introvert side of every personality.” – says Linda Skuja, owner and designer of Inmost.

Inmostweb

INMOST@ERBOUTIQUE